Vendégsarok: Sámson a tippmixből gyúrta össze a mai gyűjtőjét

samson.jpgA vendégsarok abban a megtiszteltetésben részesült, hogy Sámson, korábbi Harmadik félidős DJ elfogadta a Tippvadászat felkérését, és csatlakozott a rovatunkhoz. Gábor már régebb óta lelkes olvasója ennek a blognak és elődjének, így nem érte váratlanul a felkérés, hogy Ő lett a Tippvadászat következő áldozata. ManUtd szurkoló lévén szomorú hangulatban kezdett bele a mai tippgyártásba, de reméljük annyira nem zaklatta fel a City elleni vereség, hogy ne tudna a tuti tippekre koncentrálni. Sámson a mai két BL meccsre, és egy Championship bajnokira adja az ötletet.

Cardiff City - Barnsley, 20:45
A Cardiff még mindig vezeti az Angol bajnokságot, de az elmúlt hetek botladozásai miatt „már csak” 8 ponttal van a Premier Ligás helyen. Nem kétséges, hogy mind a három pontot otthon tartják a 20. helyen tanyázó vendégekkel szemben, és bebiztosítják helyüket a tabella élén. Tipp: Cardiff City (2-0) - Eredmény: 1-1

Borussia Dortmund - Malaga, 20:45
Ehhez a mérkőzéshez túl sokat nem lehet írni. A dortmundi aréna igazán félelmetes lesz ma este a Malaga számára. A Dortmund sokkal erősebb csapat annál, hogy otthon bukja el a BL menetelést. Tipp: Borussia Dortmund (2-0) - Eredmény: 3-2

Galatasaray - Real Madrid, 20:45
Ha jobban belegondolok, a madridi 3-0 már eldöntötte a továbbjutást, de azért a Realnak nagyon kell egy gól, hogy hátradőlhessen. Mivel a Galata szerintem szépen szeretne elbúcsúzni a BL sorozattó, így nálam a mindkét csapat szerez gólt opció a favorit. Tipp: döntetlen (1-1) - Eredmény: 3-2